مشاوره آنلاین رسانه ای

 

موسسه فرهنگی هنری رسانه  موج  جهت رفع مشکلات و ابهام های ذهنی شما در زمینه ی رسانه ای  همراه با کادر مجرب در کنار شماست تا بهترین ایده هایتان را در زمینه  رسانه ای پیاده سازی کنید.

 

مشاور و مجری

 

 

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و گسترش روش های ارتباطی در دنیای امروز، مدیران اغلب کسب و کارها به دنبال راه و روش های جدید برای تعامل با مشتریان و مخاطبان هستند. بنابراین تصمیم گیری برای انتخاب روش درست بسیار سخت و گاها همراه با ضعف هایی هست. رسانه موج با هدف پوشش و زدایش همین کاستی ها در زمینه روابط عمومی و مشاور رسانه به سازمان ها، شرکت ها و صاحبان کسب و کارهای خدمات روابط عمومی و مشاور رسانه ای ارائه می دهد

اهمیت رسانه ها و

اهمیت رسانه ها و مشاور رسانه:

 

در بازار رقابتی امروز بازاریابی گام اول موفقیت و رسانه ها گام آخر جهت ارتباط هستند. فعالیت های بازاریابی به منظور ارائه پیام با ابزارهای رسانه ای مطابق فرهنگ عامه مردم و تغییر تکنولوژی جهت جلب توجه و جذب مشتری می باشند.

رسانه موج  همواره و در همه حال یک راه جدید و چشمگیر برای ارائه داشته‌ است. ما به روش کار تنگاتنگ و هم سرنوشتی کارفرما و خودمان معتقدیم و همواره هر دو طرف را به عنوان یک خانواده ارزیابی می کنیم.

خدمات اصلی

امور تبلیغات
ارائه خدمات مشاوره در امور تبلیغات 

و تهیه طرح های تبلیغاتی

 

تیزرهای تبلیغاتی
تولید تیزرهای تبلیغاتی، تیزر صنعتی،

 تیزر انیمیشنی، تیزر ورزشی

عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی، عکاسی صنعتی، 

عکاسی ورزشی، عکاسی غذایی

تولیدات رادیوئی

ارایه کامل خدمات رادیوئی ، گزارش و پادکست

طراحی و گرافیک

طراحی سایت ، بنر ، پوستر و لوگو

فیلم برداری

فیلم برداری و تدوین کلاس های آموزشی ، مراسمات